Karolina [Dodano 17.08.2018]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o pojednanie z Krzysztofem

mama [Dodano 16.08.2018]

Matko Boża Bolesna Cię o łaskę zdrowia, wyjście z problemów dla syna oraz dopomóż Mu w założeniu szczęśliwej rodziny.

siostra [Dodano 16.08.2018]

Proszę o łaskę zdrowia dla brata. Matko Bolesna, Pani Haczowska wspomagaj nas.

parafianka [Dodano 16.08.2018]

Matko Boża Bolesna czczona w cudownej Figurze w Kościele w Haczowie wstawiaj się za naszą rodziną u Swego Syna.Proszę o dar mądrości,roztropności ,Swiatło Ducha Świętego dla naszych dzieci,łaskę powrotu do zdrowia, siły w ciężkiej chorobie dla wujka. Proszę o siły w walce z ciężką chorobą dla Wiesława

Tomek [Dodano 16.08.2018]

Matko Bożą miej podopieka moja żone i mnie nasze małużeńistwo uproś u Swojego Syna łaskę macierzynistwa i dar poczecia zdrowego dziecka

gość [Dodano 16.08.2018]

Matko Boża proszę o wszelkie potrzebne łaski na okres studiów, bym w terminie pozaliczała egzaminy i ukończyła pomyślnie studia.

sylwia [Dodano 16.08.2018]

Maryjo proszę o zdanie egzaminów zawodowych, bym znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma,żeby odwzajemnił moją miłość,żebyśmy byli razem i szczęśliwi.

czciciel [Dodano 16.08.2018]

Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny.

Ewa [Dodano 16.08.2018]

Matko Boża proszę cię o zdrowie i podniesienie niskiej samooceny i lepszą prace i zdanie egzaminu praktycznego i dobrego męża.

Syn [Dodano 16.08.2018]

Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

Barbara [Dodano 16.08.2018]

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Jolanta [Dodano 15.08.2018]

Matko Boża proszę o uzdrowienie wzroku.

ala [Dodano 15.08.2018]

O znalezienie uczciwej i satysfakcjonującej pracy dla Ani i Ali oraz żeby teściowie z synem przestali niszczyć małżeństwo Eli i Czarka i dokuczać ich dzieciom i o własny dom dla nich.

M [Dodano 15.08.2018]

Matko Boska miej pod opieka swojego serca wszystkich ludzi na calym swiecie, moich krewnych blizszych i dalszych oraz cala moja rodzine. Amen.
Ave Maryja.

Mama [Dodano 14.08.2018]

Matko Boża, upros u Swego Syna łaskę macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla mojej córki i jej małżonka.

Katarzyna [Dodano 14.08.2018]

Ukochana Matko, proszę o uzdrowienie mojej maleńkiej córeczki Antosi po trzech operacjach serduszka a przed kolejną.

Ola [Dodano 14.08.2018]

Matko Boża proszę dla mojego męża Marcina o łaskę nawrócenia , aby znów był wobec mnie szczery i uczciwy. Matko daj mi siłę, aby w tym wszystkim wytrwać i ponownie mu zaufać, żebyśmy znów byli szczęśliwym małżeństwem

Anna [Dodano 14.08.2018]

Matko Boska błagam pomóż mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej ocal mnie moją rodzinę mój dom daj lepsze jutro bo nie wiem jak dalej żyć

Jacek [Dodano 14.08.2018]

Bardzo proszę pilnie  z całego serca o modlitwę w intencji:

-Bożego błogosławieństwa, zdrowie , pokój serca oraz o silną wiarę i zdroje łask Bożych dla całej rodziny.

-rozwiązanie z Bożą pomocą problemów i trudności które nas spotkały Boże miejsce na ziemi i nowy dom dla całej rodziny siłę duchową i fizyczną do pracy i wypełniania obowiązków.

-O dary Ducha Świętego do przezwyciężenia wszelkich sideł szatańskich i nie Bożych planów.
-O  zgodę  w domu  oraz  przemianę naszej rodziny
-O rozwiązanie problemów, finansowych i  ze studiami

Jezu proszę Cię pomóż mi w moich strapieniach, przemień naszą trudną sytuację, daj nadzieję i siłę do pokonania wszystkich trudności, które spotykamy na naszej drodze.

babcia [Dodano 13.08.2018]

Proszę o modlitwe o zdrowie dla małego Wojtusia i jego mamy chorej na raka