sylwia [Dodano 20.06.2019]

Matko Boża proszę o uzdrowienie Radka z nowotworu, o zdrowie dla jego rodziny.

Mama [Dodano 19.06.2019]

Mateńko błagam o opiekę nad córkami

Sylwia [Dodano 19.06.2019]

Proszę o skuteczną i nieustanną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o nieustającą i skuteczna moc Ducha Świętego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.
Proszę o cud miłosierdzia we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu
i w całym moim życiu.
Proszę nieustające i skuteczne wstawiennictwo Matki Bożej i całego Nieba,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu.
Proszę o modlitwę,o wszystkie potrzebne łaski dla mojej Rodziny.Proszę o modlitwę,za wszystkich,Tych,co na mojej drodze i w intencjach mi powierzonych.
Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące i we wszystkich intencjach Maryi.
Proszę o modlitwę dziękczynienia, uwielbienia za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.
Z modlitwa,Sylwia.

Babcia [Dodano 19.06.2019]

Błagam o zdrowie dla nienarodzonego dziecka

anna [Dodano 18.06.2019]

Agnieszka [Dodano 18.06.2019]

Kochana Maryjo proszę Cię o łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla mnie i mojej rodziny. Łaskę czystości serca i żywej wiary dla nas oraz łaskę dobrej pracy i mieszkania dla mnie

IZA [Dodano 18.06.2019]

BŁAGAM O MOC UZDROWIENIA DLA MOJEGO SYNKA OLAFA!

babcia [Dodano 18.06.2019]

Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia Wojtusia i zdrowie dla jego mamy

halina [Dodano 18.06.2019]

Proszę o modlitwe o cud uzdrowienia mojej cioci Zosi i Boże Blogosławieństwo dla całej rodziny

Czcicielka [Dodano 17.06.2019]

Matko Boża Bolesna ulżyj cierpieniu mojej mamy i uzdrów ją z choroby.

anna [Dodano 17.06.2019]

BŁAGAM DAJCIE MI SIŁY, ZDROWIA I POMOCY DO PRÓŹB JAKIE DO NAJWYŻSZYCH WOŁAM I BŁAGAM..ANNA

Dorota [Dodano 17.06.2019]

Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mojego synka Szymona,żeby jego nóżka wróciła do pełno sprawności. Matko najukochańsza proszę o cud uzdrowienia

Maria [Dodano 17.06.2019]

zdrowie,załatwienie waznych spraw

Małgorzata [Dodano 16.06.2019]

Matko Boża Bolesna wyproś mi proszę u Swego Syna potrzebną łaskę w mojej intencji osobistej którą noszę w sercu.

córka [Dodano 16.06.2019]

Matko Boska Bolesna błagam o zdrowie dla ciężko chorej mamy i całej rodziny .

M.G [Dodano 16.06.2019]

Matko Boska Bolesna proszę o uzdrowienie mnie z silnej nerwicy , dodaj siły więcej wiary oraz szczęścia .Błogosław każdego dnia .

Adam [Dodano 16.06.2019]

matko boża prosze cie o pomyślny pszebieg operacji dla wujka jana stolc i o boże bogosławiensttwo i opieke matki pszenaświetszej dla całej jego rodzuiny

Tomek K [Dodano 15.06.2019]

Panną Maryjo proszę pomóż mi w znalezieniu dobrej żony.

Parafianka [Dodano 14.06.2019]

Matko Boża bolesna proszę o dobrą pracę dla brata

Parafianka [Dodano 14.06.2019]

Matko Boża Bolesna proszę o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla ks. proboszcza w 30 rocznicę jego święceń kapłańskich, niech jego posługiwanie będzie owocne, na większą chwałę Bożą. Obdarz go zdrowiem i siłą w codziennym realizowaniu powołania kapłańskiego.