sylwia [Dodano 08.12.2018]

Jezu proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Marii i jej taty, o powrót Marii do Boga i do kościoła, by zechciała naprawić swoje relacje ze mną.

barbara [Dodano 07.12.2018]

Prosze o modlitwe za Magde i Grzegorza,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie-za Janine o uzdrowienie z nowotworu-za Marcina, o uzdrowienie z bólu kregoslupa, za -Magdę o uzdrowienie duchowe i pomoc w trudnej sprawie dodatku-za Grzegorza,Rafala,Aliny,Tadeusza ,o uzdrowienie duchowe i nawrocenie

Zofia [Dodano 07.12.2018]

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Macieja i Zbigniewa o łaski wybaczenia i nawrócenia na drogę Boga, uwolnienia od wszelkich zniewoleń, przekleństw oraz proszę o łaskę błogosławieństwa Bożego. Bóg zapłać za modlitwy.

Czcicielka [Dodano 06.12.2018]

Proszę o modlitwę w intencji brata alkoholika i rodziców Maryjo błagam weź w swoją opiekę naszą rodzinę

Mama [Dodano 06.12.2018]

Grzegorz [Dodano 06.12.2018]

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Bóg zapłać wszystkim Grzegorz

ULA [Dodano 06.12.2018]

proszę za śp rodziców Helenę i Stanisława i brata Stanisława dziadków i teściów oraz wszystkie dusze w czyściu cierpiące

Michał [Dodano 06.12.2018]

Matko Boża proszę o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania i przebaczenia. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Czcicielka [Dodano 05.12.2018]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o dar macierzyństwa.

czciciel [Dodano 05.12.2018]

Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.

Joanna [Dodano 05.12.2018]

Najukochańsza Mamo Boga z całego serca proszę ratuj moje małżeństwo I rodzinę. Wlej milość w nasze serca .Proszę spraw aby do naszego malzenstwa wróciła miłość, wiara nadzieja i zaufanie.

Dorota [Dodano 05.12.2018]

Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety bo wystąpiły komplikacje podczas zabiegu

Parafianka [Dodano 04.12.2018]

Matko Bolesna, dzieciątko Jezus, św. Janie Pawle II, św. Rito i księże Tomaszu. Dziękuję za cud przeżycia moich dzieci Mateusza i Bartosza, za to, że są zdrowi. Proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną. O szczęśliwe powroty do domu. Pragnę jeszcze prosić o cud uzdrowienia dla księdza Błażeja oraz dla drugiego Błażeja - ojca czwórki kochanych dzieciaków. A jeżeli to niemożliwe, to o ulgę w cierpieniu im oraz im rodzinom. Dla zmarłego księdza Tomasza Zięby proszę o wieczne odpoczywanie. Matko Bolesna, módl się za nami.

Mama [Dodano 03.12.2018]

Proszę o modlitwę w intencji córek o życie według ewangelii i obronę ich przed złem o dobre wyniki w nauce i szczęście w miłości oraz zdrowie

parafianka [Dodano 02.12.2018]

Matko Boża Bolesna czczona w cudownej Figurze w Kościele w Haczowie wstawiaj się za naszą rodziną u Swego Syna.Proszę o dar mądrości,roztropności ,Swiatło Ducha Świętego dla naszych dzieci. Proszę o siły w walce z ciężką chorobą dla Wiesława
Dziękuję za łaskę zdrowia.Proszę o szybkie i pozytywne rozpatrzenie sprawy męża.

parafianka [Dodano 02.12.2018]

Proszę o łaskę zdrowia dla brata. Matko Bolesna, Pani Haczowska wspomagaj nas.

parafianka [Dodano 02.12.2018]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o łaskę zdrowia ,potrzebne łaski dla syna oraz dopomóż Mu w założeniu szczęśliwej rodziny.,otaczaj Go dobrymi ,odpowiedzialnymi ludźmi.Matko Bolesna spraw aby miał więcej wiary w siebie,opiekuj się Nim nie opuszczaj Go.

babcia [Dodano 02.12.2018]

Dzięk7uje za okazane łaski zdrowia dla córki i jej synka Wojtusia i prosze o dlszą opieke nad nimi.

Bernadeta [Dodano 01.12.2018]

Matko Boża bolesna błagam Cię o dar poczęcia zdrowego dzieciątka i pomoc w znalezieniu odpowiedniego domu dla dużej rodziny.Proszę Cię też o wysłuchanie prośby mojej cioci.

barbara [Dodano 30.11.2018]

Prosze o modlitwe za Magde i Grzegorza,cudowne uzdrowienie duchowe i psychiczne i nswrocenie-za Janine o uzdrowienie z choroby-za Marcina o uzdrowienie dolegliwosci bolowych kregoslupa,pomoc w trudnych sprawach i wyborach -za Karola o uzdrowienie relacji z rodzicami-za Magde o pomyslne zakonczenie sprawy przyznania dodatku dla matki samotnie wychowujacej synka-o uzdrowienie Grzegorza,Aline,Tadeusza duchowe i nawrocenie.