Łucja . [Dodano 22.02.2018]

Mateńko Cudowna miej w opiece Piotra ,spraw by poznał odpowiednią dziewczynę. Założył rodzinę Bogiem silną.Błagam pomóż.

Ania [Dodano 22.02.2018]

Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia 5 miesięcznego Dominiczka. Jest po kilku operacjach, a po ostatniej jest w śpiączce farmakologicznej. Lekarze rozkładają ręce. Błagam o modlitwę.

Urszula [Dodano 22.02.2018]

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową

Elżbieta [Dodano 20.02.2018]

Matko Boża,tak Cię proszę w szczególnej intencji-za Kasię,która cierpi na nerwicę lękową,by czuła się bezpiecznie także wtedy,gdy mój młodszy brat przebywa poza domem i by w tym czasie nie było potrzeby korzystać z pomocy pań opiekunek,który ch obecność tak naprawdę nie jest już tak konieczna,jak kiedyś.Proszę,b y Pan Jezus tak usposobił serce Kasi,by się odważyła być bez tych pań na czas nieobecności brata w domu,by sama o tym powiedziała i była tego świadoma,że tych pań nie będzie.

Twoja Czcicielka [Dodano 19.02.2018]

Matko Boża Bolesna, miej mnie w swojej opiece, bardzo tego teraz potrzebuję. Pomóż mi.

Czcicielka [Dodano 19.02.2018]

Proszę cię o pomyśle zdany egzamin i dodanie mi siły i wiary w siebie

Bożena [Dodano 19.02.2018]

Mateńko Kochana proszę o uzdrowienie mojej córki Marleny i wszelkich łask bożych tak bardzo jej potrzebnych

matka [Dodano 19.02.2018]

Matko Boża prozszę w intencji syna Pawla o przemiane w jego życiu i jego rodzinyo wyzwolenie z nałogu alkoholizmu i nawrocenie

Parafianka [Dodano 19.02.2018]

Matko Bolesna,Orędowniczko nasza,dziękuję serdecznie za opiekę w potrzebie.
Za błogosłaeieństwo w rodzinie .
Błagam o opieke nad moim Bratem, Jego zdrowie i przywrócenie wiary.
Módl sie za nami.

Parafianka [Dodano 18.02.2018]

Matko Boża, proszę o łaskę zdrowia oraz aby czekająca mnie operacja przebiegła pomyślnie bez żadnych komplikacji. Dziękuję Ci także za wszystkie łaski, które na mnie zsyłasz. Bądź mi pomocą w trudnych chwilach.

malgorzata [Dodano 18.02.2018]

Matko Boża Bolesna prosze o powrot mojego meza do rodziny i ocalenie naszego małzenstwa o miłość i wzajemne zaufanie i wybaczenie

małgorzata [Dodano 16.02.2018]

Matko Boza Bolesna upros u syna Swego swiatło Ducha Swietego dla mojego meza zdrowie i powrot do rodziny

Sławek [Dodano 16.02.2018]

Matko uwolnij w imię Jezusa mnie i moją rodzinę z przekleństw i vhorób oczu.

AGNIESZKA [Dodano 16.02.2018]

MATKO PRZENAJŚWIETRZA DZIEKUJE CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIMI OBDARZASZ MOJA RODZINE, PROSZE CIE MIEJ NAS W SWOJEJ OPICE,CZUWAJ NAD NAMI .

Czcicielka [Dodano 15.02.2018]

Matko Boża proszę w intencji mojej córki ,o łaskę Wiary ,zdrowie psychiczne i fizyczne,siły do życia,wychowania dzieci.opiekuj się całą naszą całą rodziną.Wypraszaj zdrowie i opiekę Bożą dla mnie i całej mojej rodziny.Dziękuję.

Michał [Dodano 15.02.2018]

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania i przebaczenia dla nas, o odrodzenie wzajemnej miłości małżeńskiej.

Ania [Dodano 13.02.2018]

P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

Siostra [Dodano 13.02.2018]

Mateńko najdroższa proszę o trzeźwość dla brata

Iwona [Dodano 13.02.2018]

Ukochana Matko proszę wyjednaj łaskę nawrócenia dla mojej siostry Edyty i jej męża Mariusza.Spraw,by powrócili do jedności Kościoła Świętego i zapewnili swoim dzieciom potrzebne sakramenty.Proszę o potrzebne łaski uzdrawiające ducha dla tej całej rodziny.

Parafianka [Dodano 12.02.2018]

Matko Bolesna, proszę Cię o mądrość, dobre wybory, szacunek do starszych i swojej siostry dla mojego syna Szymona