Mama Teresa [Dodano 12.10.2017]

MATKO BOŻA BOLESNA proszę o zdrowie dla mojego kochanego syna Tomasza i uzdrowienie go z ciężkiej choroby nowotworowej

Czicielka [Dodano 11.10.2017]

Kochana Matuchno. Jeszcze nie tak dawno prosiłam Cię o wstawiennictwo za moim chrześniakiem. Nie minęło kilka tygodni a Ty mnie już wysłuchałaś. Dziękuję Twojemu Synowi a Mojemu Panu za otrzymane łaski i pomoc na tym ziemskim padole. Miej Go dalej w Swojej opiece i Miej Go zawsze w swojejMatuchno Kochana. Dziękuję Ci za łaskę otrzymaną od Ciebie i Twojego Syna. Jeszcze nie tak dawno prosiłam Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna, a już po 2-ch tygodniach prośba została wysłuchana. Proszę Cię jednak o dalsze wstawiennictwo u Twojego Syna dla mojego chrześniaka , aby dał mu siłe do wypełnienia dalszej Jego woli.

Mama [Dodano 10.10.2017]

Matko Bolesna proszę o opiekę nad dziećmi. Czuwaj nad nami. Módl się za nami

MAMUSIA [Dodano 10.10.2017]

Mateńko Najświętsza proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej córeczki..

matka [Dodano 09.10.2017]

Proszę o modlitwę za ciężko chorego syna, który czeka na operację.

Katarzyna [Dodano 09.10.2017]

Kochana Maryjo proszę stań przy mnie podczas porodu, abym szczęśliwie urodziła zdrowe potomstwo, szybko odzyskała siły po porodzie i mogła się cieszyć z mężem rodzicielstwem. Proszę również o zgodę, pokój i miłość w domu oraz całej rodzinie, wypraszaj nam potrzebne łaski.

matka [Dodano 08.10.2017]

Matko najukochańsza proszę otocz swoją opieka moje dzieci wnuczka daj im siłe i zrozumienie proszę daj im nadzieje na spełnienie marzeń zeby wyszli z kłopotów finansowych módl się mateczko zeby wszyscy byli zdrowi i mogli ci dziekowac

matka [Dodano 08.10.2017]

Matko najukochańsza proszę otocz swoją opieka moje dzieci wnuczka daj im siłe i zrozumienie proszę daj im nadzieje na spełnienie marzeń zeby wyszli z kłopotów finansowych módl się mateczko zeby wszyscy byli zdrowi i mogli ci dziekowac

alina [Dodano 08.10.2017]

proszę cię mateczko o modlitwę za mojego syna który szuka pracy badż mu pomocą otocz go swoją opieka uczyn cud i daj mu zdrowie i siłę na te trudne sprawy

Joanna [Dodano 08.10.2017]

10 lat temu przyrzekaliśmy sobie z mężem miłość i wierność.Dzisiaj pragnę podziękować za naszą miłość,dzieci,codzienność.Matko ukochana błogosław nam na dalsze lata wspólnego życia,wspieraj w trudach codzienności i pomagaj całej mojej rodzinie zawsze wiernie trwać przy Tobie i Twoim Synu.

rodzice [Dodano 08.10.2017]

Matko Bolesna proszę Cię o potrzebne łaski dla rodziny syna zdrowie, błogosławieństwo w nauce i pracy oraz o uzdrowienie moich chorych nóg.

czciciele [Dodano 08.10.2017]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o potrzebne łaski dla Wojciecha zdrowie,pomoc w pracy , obronę od złego. Matko dopomóż mu w dobrym rozeznaniu drogi życiowej.

Mama [Dodano 08.10.2017]

Matko Bolesna. Dziękuję Ci bardzo za szczęśliwą operację Bartusia. Jednocześnie proszę o jego szybki powrót do zdrowia. Wspieraj nas każdego dnia i módl się za nami.

anna [Dodano 07.10.2017]

Błagam o życie bez raka, spokoj, siłę, nadzieję , milosc, wiare na wygranie sprawy w sadzie …opiekę nad bliskimi Anna

czciciel [Dodano 06.10.2017]

Matko Boża wypraszaj zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy,braci i rodziny.Dziekuje!

ela [Dodano 06.10.2017]

Proszę o łaskę nawrócenia , szczęśliwą operację , przemianę życia , światło Ducha Św. , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , światło Ducha Św. , owocną naukę , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta. Opiekę i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Gosia [Dodano 05.10.2017]

Kochana Matko Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy wiara w Twoje wstawiennictwo u Jezusa i Twoje rozdzielanie łask przyprowadziła mnie do Ciebie. Maryjo dziękuje Ci, że jesteś przy mnie, Kocham Cię. Proszę wstaw się za mną i spraw by mi się z Przemkiem ułożyło. Błagam niech naprawdę zacznie się o mnie starać i moi rodzice go docenią nie tak jak Mariusza (był złym człowiekiem). Proszę i błagam niech moi rodzice nie skreślają Przemka za jego przeszłość, za to że ma dziecko itp. Błagam niech przypadkiem nie nazywają go patologią. Mamusiu bardzo się o moją relacje z Przemkiem boję i boję się, że rodzice go nie zaakceptują. Błagam o cud.

Iwona [Dodano 05.10.2017]

Blagam o pomoc aby tomek sie nawrocil aby nie zdradzal mnie i nie oszukiwal aby zakonczyl z ta magda . prosze niech sie idezwie do mnie blagam

Michał [Dodano 05.10.2017]

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

Tata [Dodano 05.10.2017]

Matko Boża proszę cię o zdrowie dla i opiekę dla mojej rodziny oraz o uzdrowienie mojej córuni z choroby ..

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT