Sylwia [Dodano 21.02.2019]

Maryjo proszę o zdanie matury dla Natalii, o zdrowie dla niej i dla mamy, by zechciała naprawić swoje relacje ze mną.

parafianka [Dodano 21.02.2019]

Mateńko dziękuje źe jestes zemna gdy ciebie najbardziej potrzebuje gdy przebywam ciągle w szpitalu wiem zawsze ze przy mnie czuwasz i dajesz mi siłe abym walczyła z chorobą. I uchronisz moją rodzinę gdy mnie zabraknie .

Czcicielka [Dodano 21.02.2019]

Maryjo, Pani haczowska, dziekujac za dar naszego Ks. Pralata, prosze wstawiaj sie za nim u Pana Boga upraszajac mu dar zdrowia i wszelkiego blogoslawienstwa.

córka [Dodano 21.02.2019]

Dziękuję za dotychczasową opiekę i pomoc . Proszę o siłę , wiarę w pokonaniu choroby . Proszę o wsparcie i uzdrowienie.

Michał [Dodano 21.02.2019]

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo by miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

mama [Dodano 20.02.2019]

Matko Boża Bolesna dziękuję Ci za dobre zdanie trudnego egzaminu syna.

M.G [Dodano 20.02.2019]

Kochana Mateczko proszę o zdrowie dla mamy i siostry . By choroby odeszły błagam o wstawiennictwo i uzdrowienie . Bóg Zapłać

mama [Dodano 20.02.2019]

Matko Bolesna miej w swojej opiece mojego syna,

siostra [Dodano 20.02.2019]

MATKO BOŻA BOLESNA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA BRATA,MIEJ GO W SWOJEJ OPIECE.

parafianka [Dodano 20.02.2019]

Matko Boża Bolesna miej w opiece całą naszą rodzinę. Twojej Matczynej opiece polecam rodzinę córki w tym ważnym dla nich czasie.

Ewa [Dodano 20.02.2019]

Matko najśw.prosze cię o zdrowie i dobrą samoocenę i wyleczenie z kokieterii i naiwności i dobrą prace i opieke w niej i cudowne zaliczenie egzaminu i miłość odwzajemnioną.

Adam [Dodano 20.02.2019]

Proszę o bardzo dobre wyniki badań, żeby pokazały, że jestem zdrowy - proszę o cud. Adam

Mama [Dodano 20.02.2019]

Maryjo proszę o piękną miłość dla córki

Poznanianka [Dodano 20.02.2019]

O założenie Ali z Adamem szczęśliwej rodziny oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Adama,Joli,Krzyśka,KS Kazika

Małgosia [Dodano 19.02.2019]

Kochana Mateczko proszę o dar zdrowia dla chorej mamy .Dodaj wiary , siły otaczaj opieką i błogosławieństwem

Ewelina [Dodano 19.02.2019]

Matko Boża Bolesna z całęgo serca prosimy Cię żeby nasz brat, syn przestał nas nękać i prześladować proszę o dobrą prace i zdrowie dla mamy dziękujemy za dotychczasową opiekęTwoja czcicielka Ewelina

Marta [Dodano 19.02.2019]

Proszę o pomoc w zdaniu egzaminu radcowskiego z każdej jego części, abym go zdała.

M.G [Dodano 18.02.2019]

Kochana Mateczko proszę o uzdrowienie z silnej nerwicy , dodaj siły więcej wiary w siebie oraz otaczaj opieką i błogosławieństwem.

Ewa [Dodano 18.02.2019]

Maryjo proszę cię o leczenie pomyślne i powrót do zdrowia i dobrą samoocenę i miłość odwzajemnioną i cudowne zaliczenie egzaminu i lepszą prace.

Czcicielka [Dodano 18.02.2019]

Maryjo błagam zaopiekuj się naszą rodziną i dziękuję za udzielone łaski