mama [Dodano 15.10.2018]

Matko Boża Bolesna proszę o szczęśliwą podróż dla syna,miej Go w swojej opiece.

siostra [Dodano 15.10.2018]

Proszę o łaskę zdrowia dla brata. Matko Bolesna, Pani Haczowska wspomagaj nas.

mama [Dodano 15.10.2018]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o łaskę zdrowia ,potrzebne łaski dla syna oraz dopomóż Mu w założeniu szczęśliwej rodziny.,otaczaj Go dobrymi ,odpowiedzialnymi ludźmi.Matko Bolesna spraw aby miał więcej wiary w siebie,opiekuj się Nim nie opuszczaj Go.

parafianka [Dodano 15.10.2018]

Matko Boża Bolesna czczona w cudownej Figurze w Kościele w Haczowie wstawiaj się za naszą rodziną u Swego Syna.Proszę o dar mądrości,roztropności ,Swiatło Ducha Świętego dla naszych dzieci,łaskę powrotu do zdrowia, siły w ciężkiej chorobie dla wujka. Proszę o siły w walce z ciężką chorobą dla Wiesława

Michał [Dodano 15.10.2018]

Boże bardzo Cię proszę o pomoc w uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla żony Magdaleny i syna Jakuba.

parafianka [Dodano 14.10.2018]

Mateńko uproś u Syna swego zdrowie i wyzwolenie męża z alkoholizmu aby w naszej rodzinie zapanowała zgoda i spokój.

parafianka [Dodano 14.10.2018]

ieństwo dla naszej rodziny,żeby zapanowała zgoda i wzajemne zrozumienie

babcia [Dodano 13.10.2018]

Dziekuje za okazane łaski dla córki i jej synka i prosze o dalsza opieke nad nimi Prosze o modlitwe

Karolina [Dodano 13.10.2018]

Matko proszę Cię o opiekę nad moim nienarodzonym dzieciątkiem. Ciąża jest poważnie zagrożona. Bardzo kocham to dzieciątko i robię co w mojej mocy ! Proszę też o siłę dla mnie bym mogła znosić ten niepokoju o moje dziecko. Bóg zapłać!

Barbara [Dodano 13.10.2018]

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

mama [Dodano 11.10.2018]

Matko Boża Bolesna proszę o szczęśliwą podróż dla syna,miej Go w swojej opiece.

Mama [Dodano 11.10.2018]

Mateńko proszę o dobrych odpowiedzialnych mężów katolików dla córek

Czcicielka [Dodano 11.10.2018]

Maryjo błagam dopomóż córce na studiach

Mama [Dodano 11.10.2018]

Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O Dary Ducha Świętego na studiach i w szkole.Błagam o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół.Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Karolina [Dodano 11.10.2018]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o opiekę nad moją relacją z Krzysztofem. Jeśli zgodnie z Wolą Bożą możemy założyć katolicką rodzinę pomóż nam pokonać przeciwności.

Michał [Dodano 11.10.2018]

Matko Boża nasza Wielka orędowniczko proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

Anna [Dodano 10.10.2018]

Matko Boża proszę o powodzenie w pracy, by Paweł się do mnie odezwał

Córka [Dodano 09.10.2018]

Matko, błagam Cię o pomoc w mojej trudnej sytuacji, o mądrość, spokój ducha oraz o pomyślne zdanie wszystkich zaliczeń. Miej mnie w Swojej i pomóż mi w zrozumieniu i posługiwaniu się językiem angielskim.

parafianka [Dodano 08.10.2018]

mama [Dodano 08.10.2018]