czciciel [Dodano 18.08.2017]

Matko Boża wypraszaj zdrowie,opieke Boza i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i braci.Dziekuje!

Parafianka [Dodano 17.08.2017]

Matko Boża Bolesna proszę Cię przez wstawiennictwo Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla mnie i mojego męża ,abyśmy mogli sobie jeszcze samodzielnie radzić w dalszym życiu ,miej nas Matko w Swojej opiece

mąż Michał [Dodano 17.08.2017]

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

anna [Dodano 17.08.2017]

BŁAGAM O WYGRANIE SPRAWY W SADZIE I O SZYBKI WYROK, ZYCIE BEZ RAK, MILOSC, SPOKOJ, NADZIEJĘ ANNA

czciciel [Dodano 17.08.2017]

żeby wyjazd nad morze w przyszłym roku się udał

anonim [Dodano 17.08.2017]

By każdy miał szansę na bezpłatne kształcenie, by nie likwidowano szkól, nie rozwiazywano kierunków, nie nakładano dodatkowych opłat, kosztów, bym szczęśliwie ukończyła zaczęte przeze mnie kierunki.

anonim [Dodano 17.08.2017]

żeby w zakładzie pracy moich rodziców zmieniły się warunki pracy, żeby ustąpił wyzysk i mobbing, żeby szefostwo ich szanowało i nie zabierało im prawa do urlopu

sylwia [Dodano 17.08.2017]

żeby tata Marii odnowił ze mną kontakt

anonim [Dodano 17.08.2017]

o łaskę zgody dla wszystkich którzy się na mnie gniewają, o siłę dla nas,żebyśmy umieli wzajemnie sobie wybaczyć, by Magda, Angelika, Anastazja, Marta odezwały się do mnie, żeby nasz kontakt dalej był dobry.

czciciel [Dodano 17.08.2017]

o pozytywną decyzję z opieki społecznej w kwestii finansowej, by obeszło się bez sądow i innych instytucji.

wierna [Dodano 17.08.2017]

żeby moja prośba o praktykę we wrześniu w Urzędzie Skarbowym została pozytywnie rozpatrzona.

czciciel [Dodano 17.08.2017]

o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie,o zdrowie dla mojej mamy,o lepszy kontakt i relacje z moją mamą, o przemianę serc,życia dla mojego taty i brata, żeby przestali pić, żeby mój brat i tata zechciał iść na odwyk,żeby tata i brat znalezli stałą pracę,o łaskę nieba dla moich bliskich zmarłych z rodziny i znajomych.
o uzdrowienie mnie od chorób, szczególnie nerwicy, depresji, lęku

anonim [Dodano 17.08.2017]

o uzdrowienie moich relacji z Marią,o nawrócenie dla niej, o przemianę jej serca,życia,żeby zrozumiała swój błąd i sama by wybaczyła mi moje błędy, o siłę dla niej, żeby ona i jej tato w te wakacje odnowili ze mną kontakt, żeby Marii zależało na naszej przyjazni, żeby ona trwała dalej.

sylwia [Dodano 17.08.2017]

o zdanie poprawki z matematyki ,o zdanie egzaminów zawodowych na kierunkach na których uczęszczam,, bym dostała się na studia na filologię germańską, znalazła pracę za granicą
bym na swojej drodze spotkała Toma,żeby odwzajemnił moją miłość,żebyśmy byli razem i szczęśliwi

Mama [Dodano 16.08.2017]

Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny. Proszę Matkę Najukochańszą o potomstwo dla syna Piotra i jego żony Agnieszki. Błogosław im.

A. [Dodano 16.08.2017]

Kochana Matko proszę Cię gorąco o podjęcie dobrej decyzji w sprawie Tobie wiadomej, o dobrą spowiedź św. i trwanie w łasce uświęcającej. Módl się za nami Kochana Matko i opiekuj się naszą rodziną.

córka [Dodano 14.08.2017]

Mateczko !!! W pokorze serca proszę o MODLITWĘ o w intencji mojego uzdrowienia z bólu prawej ręki ( po wypadku ) , nerek i ciągłego zmęczenia .O łaskę ukończenia nauki , znalezienia stałej pracy i spokojnego miejsca do życia .O cud nawrócenia rodziców, uzdrowienia z licznych dolegliwości i dobrą podróż-prosi Grażyna

Anna [Dodano 13.08.2017]

Matko Boża Bolesna; błagam Cię o pomoc, aby Krzysztof wygrał ten bardzo trudny proces w Sądzie, podczas którego Żaneta posługuje się kłamstwami i oszczerstwami.

Krzysztof [Dodano 12.08.2017]

Matko Boska - proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny

ania [Dodano 10.08.2017]

proszę o łaskę zdrowia dla nas,
pomoc i opiekę Matko Boża
dziękuje za otrzymane łaski
prosze szczegolnie o szczesliwe rozwiazanie

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT