V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Zapowiedź II

1. Michał Fiedeń, zam. Haczów i Anna Ruchalska, zam. Rymanów

2. Dominik Farion, zam. Haczów i Monika Wąsikowska, zam. Piechcin

1. Dziś Msze św. jak w każda niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00, 16:00. Wobec trwającej epidemii ks. Arcybiskup Adam Szal przedłuża do odwołania dyspensę od obowiązku niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. Dyspensą objęte są wszystkie osoby, które nie mogą uczestniczyć w Eucharystii za względu na ograniczenia państwowe (ograniczenie zgromadzeń do 5 osób - te, które zamówiły intencję).

2. Dziś Droga Krzyżowa o godz. 14:30, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00, po południu Msza św. O 16:00.

3. Msza św. w dni powszednie o 7:00 i 18:00 z Nowenną do Matki Bożej Bolesnej.

4. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu, tzw. Czarna, tradycyjnie zasłaniamy krzyże w kościele, aby uroczyście je odsłonić w Wielki Piątek.

5. W czwartek 2 kwietnia przypada 15. rocznica odejścia do domu Ojca św. Jana Pawła II.

6. W piątek 3 kwietnia w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej. Msze św. o 7:30, 11:00 i 16:00 (ograniczenie zgromadzeń do 5 osób). Nie będzie bierzmowania.

7. Spowiedzi ogólnej przed świętami nie będzie. Okres wielkanocny trwa do niedzieli Trójcy Świętej, więc po Wielkanocy będzie możliwość spowiedzi. W Wielkim Poście spowiadamy codziennie pół godz. przed Mszą św. z zastosowaniem obecnych przepisów.

8. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

9. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, o 18:00 Msza św.

10. W I sobotę nie będzie odwiedzin chorych. Odwiedzimy chorych będą jak sytuacja w kraju wróci do normy. Od godz. 17:30 Różaniec do Niepokalanego Serca NMP poprowadzą Siostry Służebniczki.

11. Za tydzień Niedziela Palmowa. Nie będzie Drogi Krzyżowej po ulicach parafii.

12. Módlmy się codziennie w naszych domach, rodzice z dziećmi, o oddalenie pandemii, o umocnienie wiary, nadziei i miłości.

13. Akcja Katolicka naszej parafii przypomina, że trwa że akcja charytatywna „Pomóż bratu swemu”. To zbiórka żywności trwałej w sklepach naszej parafii. Prosimy parafian o dar serca dla potrzebujących z naszej parafii.

14. Nowe Zarządzenie ks. Arcybiskupa Adama Szala z dnia 25 marca do przeczytania na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.

15. Epidemia koronawirusa nie pozwala nam uczestniczyć jak co roku w różnych rekolekcjach, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci do włączenia się w rekolekcje transmitowane przez Radio FARA przez pięć kolejnych dni, począwszy od poniedziałku 30 marca 2020 r. w godzinach 9.00, 14.00 i 19.30 na kanale YouTube, Facebooku oraz na fara.tv i antenie Radia FARA. Więcej informacji na stronie radia

16. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana śp. +Tadeusz Zubel (lat 42). Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Ojcze nasz…, Zdrowaś Mario…, Wieczne odpoczywanie…

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001