II NIEDZIELA ZWYKŁA
20.01.2019r.

1. Dziś Nowenny do Matki Bożej Bolesnej i zmiany tajemnic nie będzie ze względu na przygotowania techniczne do koncertu kolęd. Nowenna i zmiana tajemnic za tydzień.

2. Dzisiejsza składka na cele remontowe kaplicy cmentarnej.

3. Msza św. w dni powszednie o godz. 7:00 i 17:00.

4. Dziś Charytatywny Koncert Kolęd w naszym Sanktuarium o godz. 17:00. Koncert z cyklu kolędujemy dla Ośrodka Terapii Zajęciowej dla Osób z Niepełnosprawnością Umysłową – Koło w Haczowie. Serdecznie zapraszamy.

5. Jutro 21 stycznia Dzień Babci, a we wtorek – dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

6. We wtorek zbiórka ministrantów o godz. 16:00.

7. W dniach od 22 do 27 stycznia będą trwać w Panamie 34 Światowe Dni Młodzieży. Polecajmy Papieża i młodzież w naszych modlitwach.

8. W czwartek 24 stycznia wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona pracowników mediów. Pamiętajmy w modlitwach o dziennikarzach.

9. W piątek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

10. W sobotę po Mszy św. spotkanie Oazy.

11. W tym tygodniu odbędą się spotkania w grupach dla kandydatów do bierzmowania. Spotkania będą po wieczornej Mszy św. W sobotę spotkanie o godz. 15:00.

12. Zakończyliśmy Kolędę. Dziękujemy za życzliwe i serdeczne przyjęcie. Dziękujemy również za składane ofiary materialne. Bóg zapłać!

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001