V NIEDZIELA WIELKANOCY
19.05.2019r.

ZAPOWIEDŹ I

1. Kamil, Sebastian Pijanowski zam. Jasienica Rosielna i Karolina Winnicka zam. Haczów

2. Mateusz Liput zam. Haczów i Anna Maria Słupczyńska zam. Bachórz

3. Krzysztof Mazgaj zam. Orelec i Gabriela, Maria Szuber zam. Haczów

ZAPOWIEDŹ II

1. Mateusz, Marek Szymański zam. Haczów i Anna, Magdalena Jurczak zam. Pustyny.

2. Łukasz, Paweł Łoziński zam. Haczów i Kaja, Dominika Łysoń zam. Odrzechowa.

1. Dziś Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klasy IV o godz. 9:30.

2. Dziś podczas Sumy 115 Rocznica powstania OSP Haczów.

3. Dziś po południu Nowenna do Matki Bożej Bolesnej z procesją wokół kościoła o godz. 15:00, po Nowennie zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. w nowym kościele.

4. Msza św. w dni powszednie o godz. 7:00 i 18:00 z nabożeństwem majowym. Zapraszamy!

5. W poniedziałek spotkanie dla kandydatów na ministranta o godz. 17:00. Po majówce spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

6. We wtorek zbiórka ministrantów o godz. 17:00.

7. W piątek spotkanie Oazy dzieci Bożych o godz. 17:00 w Domu parafialnym. Po majówce spotkanie Oazy młodzieżowej.

8. Dnia 15 czerwca 2019 r. w parafii odbędzie się dzień skupienia dla młodzieży z naszej parafii. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie się u ks. Grzegorza do końca tego tygodnia.

9. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 15 maja minął termin na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2019 r. Kto jeszcze nie złożył wniosku, prosimy uczynić to w najbliższym czasie.

10. W piątek 24 maja w święto NMP Wspomożenie Wiernych po Majówce będzie modlitewne czuwanie wynagradzające za akty profanacji Obrazu NMP Częstochowskiej i św. Jana Pawła II, które zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

11. Za tydzień 26 maja o godz. 17:00 w GOK w Haczowie będzie akademia z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. W programie wystąpią dzieci z Ochronki Sióstr, z Przedszkola Samorządowego, dziecięce zespoły taneczne z Haczowa i Jasionowa oraz inne atrakcje dla dzieci.

12. Za tydzień wybory do Parlamentu Europejskiego od godz. 7:00 do godz. 21:00.

13. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana śp. +Kazimiera Selwa lat 94. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Ojcze nasz…, Zdrowaś Mario…, Wieczne odpoczywanie…

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001