XX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A
20 sierpnia 2017 r.

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Nowenna do Matki Bożej Bolesnej z procesją wokół kościoła do siedmiu stacji upamiętniających boleści Matki Bożej. Po nowennie zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. o 16:00 w nowym kościele.

2. Dzisiejsza składka na cele remontowe. Ostatnia rata spłaty remontów sanitariatów i oświetlenia wokół kościoła. Remont sanitariatów wyniósł 40.000 zł, wymiana elementów oświetlenia 4.000 zł.

3. Msza św. w dni powszednie o 7:00 i 18:00.

4. We wtorek 22.08.2017 r. po Mszy św. wieczornej modlitwy słowem Bożym prowadzone przez Odnowę w Duchu Świętym.

5. W tym tygodniu Kościół będzie wspominał:

• W poniedziałek św. Piusa X
  • We wtorek NMP Królową
  • W środę bł. Władysława Findysza
  • W czwartek św. Bartłomieja. Na Bartłomieja odlatują bociany.
  • W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej

6. W sobotę odpust w Iskrzyni. Suma o 11:00.

7. Za tydzień w niedzielę odpust w Komborni, suma o 11:00.

8. Za tydzień dożynki diecezjalne w parafii Długie, gmina Zarszyn.

9. Za dwa tygodnie Ogólnopolskie Dożynki w Częstochowie.

10. Dnia 6 września 2017 r. w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna ks. Abpa Adama Szala. Podczas wieczornej Mszy św. Ks. Abp udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii, klasy I liceum i technikum i klasie III gimnazjum. Dnia 28 sierpnia po Mszy św. wieczornej o 18:30 egzamin przed bierzmowaniem i próba. Zapraszamy zainteresowaną młodzież.

11. Dziękujemy dzieciom z naszej parafii za posługę sypania kwiatów podczas procesji odpustowej. Bóg zapłać!

12. Za tydzień powitanie nowej Siostry zakonnej – Michaliny, która dołączy do wspólnoty Sióstr pracujących w naszej parafii.

13. Za tydzień 27 sierpnia po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic na północy kraju.

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001