Kolędujemy dla Błażeja!

baej

8 stycznia 2017 roku (niedziela) o godzinie 17.00 w Kościele Parafialnym w Haczowie, odbędzie się koncert charytatywny pn. „Kolędujemy dla Błażeja".

Błażej Bałaban urodził się 10 marca 2015 roku z poważną wadą serca, tzw. zespołem HLHS. Pracuje mu tylko połowa serduszka, która musi być na tyle silna by utrzymać go przy życiu. Błażej zaraz po urodzeniu przeszedł operację serca w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym  w Krakowie. Dzielnie walczył o życie i po ponad miesiącu wyszedł ze szpitala do domu.
W lipcu kiedy Błażej miał cztery miesiące na badaniach kontrolnych wykryto, że przewężona jest komunikacja międzyprzedsionkowa. W związku z tym kolejny etapu leczenia kardiochirurgicznego (operacja Hemi Fontana) został przyśpieszony. Przed Błażejem i jego rodzicami jeszcze długa walka o życie i zdrowie, dlatego każdy grosz będzie krokiem naprzód i nieocenioną pomocą w tej nierównej walce. Błażej jest cudownym, wesołym, kochanym, ciągle uśmiechniętym dzieckiem. Razem z rodzicami mieszka w Haczowie i potrzebuje pomocy ludzi o dobrym sercu.

Podczas koncertu kolęd w Kościele Parafialnym w Haczowie wystąpią:

- Orkiestra Dęta „HEJNAŁ” działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku
w Haczowie

- Chór „KAMERTON” działający przy Szkole Podstawowej w Haczowie
Organizatorami koncertu są:
Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie
Parafia Rzymskokatolicka w Haczowie
Szkoła Podstawowa w Haczowie 

Patronem honorowym wydarzenia będzie Wójt Gminy Haczów Pan Stanisław Jakiel.

Organizatorami są: 

Grzegorz Sobota (Dyrektor SP w Haczowie)

Ks. Adam Zaremba (Proboszcz Parafii Haczów)

Maria Rygiel (Dyrektor GOKiW w Haczowie)

 Plakat wydarzenia

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT