Koncert Kolęd - zaproszenie

W dniu 4 stycznia 2015 r. po Mszy Świętej wieczornej w Kościele Parafialnym w Haczowie, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się wspólny koncert Orkiestry Dętej „Hejnał”, Chóru Szkolnego „Kamerton” i zaproszonych gości (szczegóły na plakatach). Organizatorami koncertu są: Wójt Gminy Haczów, Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku oraz Szkoła Podstawowa w Haczowie przy wsparciu i pomocy Księdza Proboszcza.

Koncertować będziemy dla bardzo chorych mieszkańców Haczowa: Zuzi Ganicz i Grzesia Mraza. Ze względu na ciężki stan zdrowia oboje są pod stałą opieką lekarzy specjalistów i rehabilitantów. Wymaga to wielkich nakładów finansowych, a nie wszystkie wydatki mogą pokrywać fundacje, które się nimi opiekują. Dokładniejsze informacje o prowadzonych leczeniach i rehabi-litacjach znajdują się na stronie internetowej szkoły. 

Kolejny raz zwracamy się do ludzi o dobrym sercu i w atmosferze rodzinnych świąt, dziękując Panu Bogu, że my mamy zdrowe dzieci pomóżmy tym, którzy tego bardzo potrzebują.

Organizatorzy

2015-01-04-koncert-koled

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT