25-lecie Święceń Kapłańskich Księdza Proboszcza

proboszczZ okazji pięknego Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa życzymy Ci, Drogi Księże Proboszczu, prawdziwie duchowego przeżycia Jubileuszu, aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc, niech pozostanie w Twoich kapłańskich dłoniach.

Niech Najświętsza Maryja Panna, Matka Bolesna - patronka naszej Parafii, wstawia się za Tobą u Boga, na dalsze lata kapłańskiego posługiwania. Dziś modlimy się o tę szczególną łaskę, abyś podobnie, jak Chrystus - Najwyższy Kapłan, swym wielkim sercem owocnie mógł podnosić, rozplątywać to, co powikłane i rodzić nadzieję. Niech to szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przyniesie zadowolenie i radość. 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże!

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT