Życzenia Noworoczne!

Swieta rodzina 1

Szanowni Goście, Drodzy Parafianie!

Zabłysnęła gwiazdka,
wnet Nowy Rok na niebie,
niech on Wam szczęście da.
Niechaj w Waszych domach stale,
miłość i pomyślność trwa!
Za spokojne Wasze progi,
niechaj wstępu nie ma wróg.
Niechaj w szczęściu i zdrowiu na długie lata
zachowa Was Bóg.

Życzenia Bożonarodzeniowe!

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście!

Święta Bożego Narodzenia, które przeżywamy, to miłość Boga do człowieka. Tak Bóg umiłował świat, że dał nam swojego Syna, aby nas zbawił. Przyjście Jezusa na ziemię zawdzięczamy też Maryi, która napełniona Duchem Świętym poświęciła się dziełu swojego Syna. W mocy Ducha Świętego przyjęła słowo Boga i z miłością je wypełniła. Święty Paweł pisze, że owocem Ducha jest miłość, radość, pokój, uprzejmość, cierpliwość. Życzymy, aby te Święta przeżywane w roku Ducha Świętego pomagały nam wzrastać w pomnażaniu tych darów.

Podnieś rękę Boże Dziecię błogosław Ojczyznę miłą, błogosław wszystkim parafianom i przybywającym do tego Maryjnego Sanktuarium. Błogosławionych Świąt. Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz, Ks. Prałat – emeryt, Ks. Grzegorz – Wasi duszpasterze

Kamera ONLINE w naszym kościele!

Od dziś na naszej stronie internetowej dostępna jest kamera ONLINE(audio)! Kamera umiejscowiona jest w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haczowie. Ułatwi to trwanie na modlitwie osobom chorym lub niemogącym z różnych przyczyn uczestniczyć we Mszy Świętej. Dziękujemy firmie STIMO z Krosna za prace przy montażu kamery!

Transmisje z kamery można śledzić w zakładce "Kamera ONLINE" w głównych zakładkach strony.

stimotionlogo